RK73H2HTTE1R24F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1R24F
JLCPCB Part #
C2581364
Description
-55℃~+155℃ 1.24Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS