CRGH2010F17K8
MFR.Part #
CRGH2010F17K8
JLCPCB Part #
C4034676
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS