HV732BRTTD126J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732BRTTD126J
JLCPCB Part #
C6274796
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 12MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS