RK73H2HTTE19R6D
MFR.Part #
RK73H2HTTE19R6D
JLCPCB Part #
C2582712
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS