ERJ-L1DUF55MU
MFR.Part #
ERJ-L1DUF55MU
JLCPCB Part #
C4095126
Description
-55℃~+125℃ 500mW 55mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS