ERJ-12SF48R7U
MFR.Part #
ERJ-12SF48R7U
JLCPCB Part #
C2080899
Description
-55℃~+155℃ 48.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS