RN73H1ETTP2030F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2030F50
JLCPCB Part #
C4117740
Description
-55℃~+155℃ 203Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS