SG73P2ATTD1401D
MFR.Part #
SG73P2ATTD1401D
JLCPCB Part #
C4356235
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS