RK73H2HTTE1912F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1912F
JLCPCB Part #
C2580046
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS