SG73G1JTTD2432D
MFR.Part #
SG73G1JTTD2432D
JLCPCB Part #
C6481548
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS