RN73H1JTTD9100F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD9100F50
JLCPCB Part #
C4219484
Description
-55℃~+155℃ 100mW 910Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS