RN73R2BTTD6800D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD6800D50
JLCPCB Part #
C3966163
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS