RK73B1HTTC912J
MFR.Part #
RK73B1HTTC912J
JLCPCB Part #
C307038
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS