RK73H2HTTE1541F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1541F
JLCPCB Part #
C2581938
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS