RK73G1JRTTD1802D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1802D
JLCPCB Part #
C5725221
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS