RN73R2ATTD1892B10
MFR.Part #
RN73R2ATTD1892B10
JLCPCB Part #
C2569922
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS