RK73H2HTTE1543F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1543F
JLCPCB Part #
C2579829
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS