RK73H2HTTE14R0D
MFR.Part #
RK73H2HTTE14R0D
JLCPCB Part #
C2582956
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS