RN732BTTD2200F10
MFR.Part #
RN732BTTD2200F10
JLCPCB Part #
C3958074
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS