HV732HTTE4423D
MFR.Part #
HV732HTTE4423D
JLCPCB Part #
C4329821
Description
-55℃~+155℃ 442kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS