WK73S3ATTE4R99F
MFR.Part #
WK73S3ATTE4R99F
JLCPCB Part #
C3994049
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 4.99Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS