RK73H2HTTE1372F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1372F
JLCPCB Part #
C6976092
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS