SG73G2BTTD1181C
MFR.Part #
SG73G2BTTD1181C
JLCPCB Part #
C5910738
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS