SLR1TTE2610F
MFR.Part #
SLR1TTE2610F
JLCPCB Part #
C4244197
Description
-55℃~+180℃ 1W 261Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS