RK73H2ATTD24R0F
MFR.Part #
RK73H2ATTD24R0F
JLCPCB Part #
C160075
Description
-55℃~+155℃ 150V 24Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS