RK73H2HTTE1332F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2HTTE1332F
JLCPCB Part #
C2580086
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS