RK73H2HTTE1132F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1132F
JLCPCB Part #
C7342842
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS