SG73S1ETTP1102D
MFR.Part #
SG73S1ETTP1102D
JLCPCB Part #
C3948134
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS