RK73H2HTTE1131F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1131F
JLCPCB Part #
C2581966
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS