RN732BTTD1133F100
MFR.Part #
RN732BTTD1133F100
JLCPCB Part #
C4022964
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS