CR021074F
MFR.Part #
CR021074F
JLCPCB Part #
C3919190
Description
-55℃~+155℃ 1.07MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS