RK73H2HTTE1134F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1134F
JLCPCB Part #
C2581716
Description
-55℃~+155℃ 1.13MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS