RK73G1ETTP9310F
MFR.Part #
RK73G1ETTP9310F
JLCPCB Part #
C4138454
Description
-55℃~+155℃ 100mW 931Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS