RN73H2ETTD5050D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5050D10
JLCPCB Part #
C4198272
Description
250mW 505Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS