RK73H2ETTD64R9F
MFR.Part #
RK73H2ETTD64R9F
JLCPCB Part #
C2576492
Description
-55℃~+155℃ 500mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS