SR732BRTTDR680F
MFR.Part #
SR732BRTTDR680F
JLCPCB Part #
C4332147
Description
-55℃~+155℃ 333mW 680mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS