RK73H2ETTD16R9F
MFR.Part #
RK73H2ETTD16R9F
JLCPCB Part #
C4341479
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS