RK73H2ETTD3603F
MFR.Part #
RK73H2ETTD3603F
JLCPCB Part #
C2576697
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS