RK73H2ETTD3600F
MFR.Part #
RK73H2ETTD3600F
JLCPCB Part #
C2577405
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS