RK73H2HTTE3160D
MFR.Part #
RK73H2HTTE3160D
JLCPCB Part #
C2582747
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS