RK73H3ATTE4221F
MFR.Part #
RK73H3ATTE4221F
JLCPCB Part #
C2581998
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS