RN73R1JTTD3281A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3281A25
JLCPCB Part #
C4209633
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.28kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS