RK73H2ETTD1244F
MFR.Part #
RK73H2ETTD1244F
JLCPCB Part #
C2576889
Description
-55℃~+155℃ 1.24MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS