RN73H2ETTD8982D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD8982D100
JLCPCB Part #
C3963866
Description
-55℃~+155℃ 250mW 89.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS