HV73V1JTTD3833F
MFR.Part #
HV73V1JTTD3833F
JLCPCB Part #
C3942919
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS