RN73R2ATTD1070A05
MFR.Part #
RN73R2ATTD1070A05
JLCPCB Part #
C4205615
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS