RK73H2ERTTD4120F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD4120F
JLCPCB Part #
C5851990
Description
-55℃~+155℃ 412Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS