RN73R1ETTP3611B10
MFR.Part #
RN73R1ETTP3611B10
JLCPCB Part #
C2551013
Description
-55℃~+155℃ 3.61kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS