RN731JTTD7411C50
MFR.Part #
RN731JTTD7411C50
JLCPCB Part #
C4087120
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.41kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS