SG73S1JRTTD6982F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD6982F
JLCPCB Part #
C5915466
Description
-55℃~+155℃ 200mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS